Украинские Мобильные Телесистемы

Компания ООО «УКРАИНСКИЕ МОБИЛЬНЫЕ ТЕЛЕСИСТЕМЫ» с 1997 года предлагает свои услуги на рынке профессиональных систем безопасности Украины, благодаря чему получила большой опыт работы с коммерческими и международными организациями, а также с государственными учреждениями. 

В 2007 году году наша компания получила статус официального партнера компании Motorola Solutions, которая является всемирным лидером в сфере радиосвязи и телекоммуникаций. Motorola Solutions осуществляет поддержку всех проектов с помощью своевременных и прямых поставок радиооборудования из-за рубежа для ООО «УКРАИНСКИЕ МОБИЛЬНЫЕ ТЕЛЕСИСТЕМЫ».

У нашей компании есть значительный опыт работы с международными организациями и компаниями. Годами мы плодотворно сотрудничаем со Специальной мониторинговой миссией ОБСЕ в Украине, Представительством ООН в Украине, Бюро Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ) в Украине, Представительством Международной организации по миграции (МОМ) в Украине и другими. Также с 2017 года ООО «УМТ» поставляет радиооборудования для нужд Национальной Гвардии Украины.
Наші послуги
ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» займається проектуванням, побудовою та поставками обладнання для комплексів систем безпеки з 2007 року на ринку України. До переліку послуг, які надає компанія також входять проектування, розробка технічної документації, монтаж, пусконалагоджувальні роботи та обслуговування систем відеонагляду, систем радіозв’язку, систем контролю доступу та охоронно-тривожної сигналізації, консалтингові послуги у сфері безпеки, а також надання повного спектру професійного обладнання для забезпечення функціонування цих систем.

Системи радіозв’язку

Питання оперативного радіозв’язку між працівниками у будь-якій сфері займає одне із важливіших місць. Наша компанія завжди готова розробити індивідуальну систему радіозв’язку «під ключ» для кожного клієнта на базі професійного обладнання компанії Motorola Solutions з гарантіями радіо покриття об’єкту не менш ніж 95%

Системи відеонагляду

Системи відеонагляду в сучасному світі є відмінною можливістю для створення зони комфорту через контроль і моніторинг різних об'єктів. За допомогою професійного обладнання компанії Panasonic ми втілюємо усі необхідні замовнику рішення у життя і завжди готові підібрати індивідуальну систему відеонагляду для кожного.

Консалтингові послуги для легалізації радіочастот

Повне оформлення документів для замовника, щодо отримання дозвілу від ДП «УДЦР», задля використання радіочастотного ресурсу України

Системи контролю доступу

СКД дозволяє організувати процедуру доступу в приміщення, що охороняються, обмежити стороннім особам можливість проникнення на об'єкт

Охоронно-тривожна сигналізація

Охоронна сигналізація включає в себе інтегровану систему виявлення, сповіщення та активний комплекс заходів щодо припинення, та затримання порушника, при його спробі проникнути на територію, що охороняється

Технічна підтримка

Реалізовані та все існуючі системи безпеки можуть підлягати технічному обслуговуванню спеціалістів сервісного центру ТОВ «УМТ» для віддаленого моніторингу із можливістю термінових та планових виїздів на об’єкт задля усунення несправності, або для проведення профілактичних робіт

Iнфо-блог

Руководство по чистке и дезинфекции оборудования Motorola Solutions

Рекомендации от компании ООО "Украинские мобильные телесистемы" по чистке и дезинфекции радиостанций, персональных видеорегистраторов  и аксессуаров. Данная памятка основана на современных рекомендациях по дезинфекции радиооборудования.

12 Апрель 2020

Новость для продвинутых пользователей. Новый системный релиз MOTOTRBO® System Release M2020.01

Motorola Solutions с 3 июля 2020 года выпустила новый программный системный релиз М2020.01 для всей линейки радиостанций и ретрансляторов MOTOTRBO®.

04 Июль 2020

Режим MOTOTRBO Link Mode

В помощь техническим специалистам радиосвязи MOTOTRBO®

28 Июль 2020
Наші проекти
Наші партнери
Обладнання
Напишіть нам
Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання
Компания ООО «УКРАИНСКИЕ МОБИЛЬНЫЕ ТЕЛЕСИСТЕМЫ» с 1997 года предлагает свои услуги на рынке профессиональных систем безопасности Украины, благодаря чему получила большой опыт работы с коммерческими и международными организациями, а также с государственными учреждениями.

© 2020 Украинские Мобильные Телесистемы