Побудова системи радіозв'язку ТРЦ "Республіка"

Реалізовані проекти

Опис

Respublika - торгово-розважальний центр загальною площею 298 000 кв.м.

Комплекс складається з трьох рівнів: паркінгу, торгової зони і зони розваг.
Архітектурні особливості: атріум, вітражі, панорамні ліфти, аттрактивностью фасад, дах з літніми тераси ресторанів, вітрини 4,2 м, концептуальне зонування галерей. RESPUBLIKA запропонує своїм відвідувачам широкий спектр товарів і послуг, європейський рівень обслуговування і комфорт.

На території ТРЦ була побудована система оперативного радіозв'язку на базі обладнання Motorola, яка забезпечує безпеку як матеріального оснащення торгового центру, так і його відвідувачів.

Система радіозв'язку заснована на цифровому стандарті DMR з використанням обох тайм-слотів для спільного проведення сеансів зв'язку двох груп абонентів.

Дана система використовує ретранслятори Motorola SLR5500 потужністю до 50 Вт.
В якості абонентських терміналів встановлені стаціонарні радіостанції DM1400, а також використовуються портативні радіостанції Motorola DP1400 і SL1600.

Тут гості та жителі столиці зможуть зробити всі види покупок у всесвітньо відомому гіпермаркеті Auchan, скуштувати смачні страви різних країн світу в 50 ресторанах і кафе, оновити гардероб в понад 450 магазинах (відзначимо, не менше 50 з них представлять нові для України бренди або формати магазинів ), а також відвідати фітнес-центр Sport Life, 12-ти зальний кінотеатр «Мультиплекс», льодовий каток і багато іншого.

Загальна протяжність торгових галерей ТРЦ Respublika складе рекордні 3000 м! На полицях магазинів розміститься більше 240 000 найменувань товарів різних категорій.

Самою емоційної частиною проекту стане перший в Україні критий парк розваг (10 900 кв. М), аналогів якого немає не тільки в Україні, але і в ближньому зарубіжжі. Всі бажаючі зможуть покататися на перших в Україні американських гірках (висота гірки - 18 м, довжина траси - 500 м), найвищому в країні колесі огляду висотою в шестиповерховий будинок, 20-метрової вежі обертання і падіння, відчути свободу польоту в 12-метровій аеродинамічній трубі, а також відвідати понад 30 захоплюючих атракціонів.

Всі атракціони представлені в Україні в складі ТЦ / ТРЦ вперше.
Якірні орендарі: флагманський гіпермаркет Auchan, 12-зальний кінотеатр Мультиплекс, Sport Life з аквазоною, HAPPYLON.

Обладнання
Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми