Системні рішення

MOTOTRBO™

MOTOTRBO™ SYSTEMS MOTOTRBO робить реальним ефективний обмін інформацією. Дана професійна система цифрових комунікацій поєднує в собі найкращу функціональність двостороннього радіозв'язку з новітніми цифровими технологіями. Вона інтегрує голос і дані, пропонує розширені функції прості у використанні і забезпечує підвищену здатність задовольняти ваші зростаючі комунікаційні потреби. Завдяки винятковій якості голосу та тривалому часу автономної роботи, MOTOTRBO підтримує працівників під час спілкування, коли зв'язок є обов'язковим.

MOTOTRBO™
SINGLE SITE CONVENTIONAL

SINGLE SITE CONVENTIONAL

Щоб домогтися успіху, готель зобов'язаний пропонувати своїм клієнтам найвищий рівень обслуговування. Гості повинні відчувати турботу про їх захист і комфорт. На території готелю встановлено ретранслятор MOTOTRBO, щоб забезпечити чудове покриття у всій будівлі - від підвалу до пентхауса. Тепер у персоналу є всі необхідні інструменти для якісного обслуговування клієнтів: і система управління завданнями на виконання робіт, і радіостанції MOTOTRBO SL4000e. Наявність ретранслятора створює відразу кілька переваг для системи зв'язку. Висока потужність передавача і чутливий приймач значно розширюють площу радіопокриття. Цифрове коригування помилок підвищує якість голосового зв'язку. Крім того, IP-інтерфейс ретрансляторів MOTOTRBO дозволяє ефективно впроваджувати найважливіші додатки для управління завданнями на виконання робіт, відстежування місцеположення по GPS або міжсистемного телефонного з'єднання. Ретранслятори MOTOTRBO використовують обидва таймслоти TDMA в радіоканалі стандарту DMR. Це дозволяє обслуговувати до 200 користувачів в залежності від їх активності.

IP SITE CONNECT

IP SITE CONNECT

У цифровому рішенні IP Site Connect за допомогою Інтернету розширюється покриття комунікаційної системи MOTOTRBO незалежно від місцезнаходження. Можна легко здійснювати зв'язок між географічними місцями, розташованими за територією міста або країни. Можна створити покриття територіально-розподіленої мережі та автоматично переміщуватись з однієї зони покриття в іншу без ручного втручання в налаштування обладнання. Можна також збільшити покриття на одній ділянці, наприклад, у високій будівлі з фізичними перешкодами для сигналу. IP Site Connect дозволяє розширювати можливості обміну даними і голосовими даними для персоналу до рівня, який раніше був досягнутий лише при використанні двостороннього радіозв'язку. Це значно покращує обслуговування клієнтів і підвищує продуктивність.

CAPACITY PLUS

CAPACITY PLUS

Односайтова або багатосайтова цифрова транкова система, Capacity Plus ще більше розширює можливості вашої системи зв'язку MOTOTRBO. Більше тисячі користувачів радіозв'язку можуть швидко і ефективно користуватися настільки важливими для бізнесу голосовим зв'язком і передачею даних в одній системі без необхідності додавати нові частоти.

CAPACITY MAX

CAPACITY MAX

Архітектура Capacity Max оптимізована для високої продуктивності, ефективності та витонченої масштабованості. Це дає можливість миттєвого, надійного передавання голосу та даних, кращого прийняття рішень і безперебійної координації для одного кампусу або масштабну операції. Потужні засоби управління дають вам повний контроль над системою - все з однієї робочої станції. Оскільки він відповідає стандарту ETSI DMR Tier III, ви можете бути впевнені, що інвестуєте в відкриті стандартні технології з глобальною підтримкою. Підтримка до 250 сайтів та 3000 користувачів на сайті. Архітектура Capacity Max оптимізована для високої продуктивності, ефективності і масштабованості. 

CONNECT PLUS

CONNECT PLUS

Цифрові канали Connect Plus - це двостороння система радіозв'язку, яка дозволяє розміщувати великі обсяги, необхідні для широкого спілкування у вашому бізнесі. Незалежно від того, чи потребуєте ви охоплення на одному сайті або на декількох сайтах, Connect Plus можна масштабувати відповідно до ваших комунікаційних потреб. Ваші робочі команди можуть не тільки розмовляти один з одним, але й використовувати основні засоби, вони також можуть використовувати додатки даних, щоб зробити свою роботу більш ефективною та безпечною, включаючи обмін текстовими повідомленнями, можливість відстеження місця розташування та можливість відправки. Протягом цього часу ви отримуєте додаткові переваги цифрових технологій TDMA, такі як підвищена ємність і чітке звучання.

Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми