Статті

Керівництво по очищенню і дезінфекції обладнання Motorola Solutions

Рекомендації від компанії ТОВ "Українські мобільні телесистеми" з очищення та дезінфекції радіостанцій, персональних відеореєстраторів та аксесуарів. Дана пам'ятка заснована на сучасних рекомендаціях по дезінфекції радіообладнання.

 

Виставка Агро-2019

Компанія ТОВ "Українські мобільні телесистеми" була представлена на одній з найбільших сільськогосподарських виставок країни

 

Використання радіочастотного ресурсу України

Для використання системи оперативного технологічного радіозв'язку на базі стандарту DMR необхідно отримати Дозвіл на експлуатацію. Дозвіл на експлуатацію видається на кожний радіоелектронний засіб, встановлений у місці з конкретними географічними координатами з визначенням умов електромагнітної сумісності з іншими радіоелектронними засобами та з використанням конкретних частот.


 

Стандарт DMR

Digital Mobile Radio (DMR) є стандартом цифрового радіозв'язку, розробленим Європейським інститутом телекомунікаційних стандартів (ETSI) для користувачів професійного мобільного радіозв'язку («PMR» - «professional mobile radio») у рамках існуючих ліцензованих частотних діапазонів з розносом каналів 12.5 кГц, використовуваних у сухопутному рухомому радіозв'язку. У квітні 2005 року вийшов перший реліз DMR - ETSI TS 102 361, що описує стандарт.

 

ТОВ "УМТ" підтримує Антикорупційну програму

Антикорупційна програма розроблена з метою захисту прав і свобод громадян, забезпечення законності, правопорядку і громадської безпеки та є базовим документом ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ», що визначає принципи та вимоги, спрямовані на запобігання корупції та дотримання норм антикорупційного законодавства, керівництвом, співробітниками та іншими особами, які можуть діяти від імені та за дорученням підприємства.