Система радіозв'язку Южно-Української АЕС

Реалізовані проекти

Опис

Южно-Український енергетичний комплекс – єдине в Україні підприємство з комплексним використанням базових ядерних і маневрених гідро- та гідроакумулюючих потужностей. Розташований на півночі Миколаївської області.

До складу енергетичного комплексу входять Южно-Українська АЕС, Олександрівська ГЕС і Ташлицька ГАЕС.

Енергетичним комплексом на Південному Бузі щороку виробляється 17-20 млрд кВт·год. електричної енергії, яка складає приблизно 10% загального виробництва електроенергії в країні та близько 20% її генерації на українських атомних електростанціях.

Електричної енергії, виробленої Южно-Українською АЕС, Олександрівською ГЕС і Ташлицькою ГАЕС достатньо для забезпечення нормальних умов життєдіяльності Миколаївської, Одеської, Херсонської та Кіровоградської областей - регіону з 5-мільйонним населенням. З 1982 року завдяки роботі 7-тисячного колективу підприємства вироблено понад 550 млрд кВт·год. електричної енергії. 

Енергокомплекс входить до складу Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» як відокремлений підрозділ. За оцінками міжнародних контролюючих організацій, рівень надійності енергоблоків Южно-Української АЕС відповідає європейським вимогам безпеки.

Основа Южно-Українського енергокомплексу – Южно-Українська атомна електростанція – провідне енергетичне підприємство України. Вона розташована на півночі Миколаївської області. Будівельні роботи зі зведення ЮУАЕС були розпочаті в 1975 році. Перший енергоблок введений в експлуатацію 31 грудня 1982 р., другий – 6 січня 1985 р., і третій – 20 вересня 1989 р.

Компанія ТОВ "Українські мобільні телесистеми" приймала безпосередню участь у створенні високонадійної системи радіозв'язку для Южно-Української атомної електростанції. Побудована система дозволила отримати безперешкодний радіозв'язок між різноманітними підрозділами, в тому числи захищеними енергоблоками, підприємства. Система існує на основі базової станції, яким виступав ретранслятор Motorola DR3000, мобільними станціями є станції Motorola DM3000-ї -1000-ї серії, портативними Motorola DP3000-ї серії. Зокрема використовуються DM1400, DP1400, DP3400, DP3600.


Обладнання
Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми