Керівництво по очищенню і дезінфекції обладнання Motorola Solutions

Статті

Керівництво по очищенню і дезінфекції обладнання Motorola Solutions

Теперішня епідемія коронавірусу не перша і навряд чи остання. Нам не вдасться її уникнути, але зменшити масштаб цілком під силу.

Коли весь діловий світ перебуває в очікуванні закінчення епідемії, щоб відновити свою виробничу, логістичну, сервісну та інші види потужності, на перше місце виходить забезпечення безпеки своїх рухомих і нерухомих активів. У нинішній ситуації охорона об'єктів є ключовим для багатьох підприємств. Охоронні підрозділи виконують свої обов'язки безпосередньо перебуваючи на своїх службових місцях, в зв'язку з цим від здоров'я цих співробітників залежить велика частка майбутнього усієї компанії.

Забезпечуючи чистоту й охайність використання обладнання Motorola Solutions, можна не тільки збільшити термін експлуатації робочого спорядження, а й зберегти здоров'я користувачеві. А безпека і здоров'я наших клієнтів є основною прерогативою нашої компанії. Поєднання грамотних інструкцій і своєчасного їх виконання дозволить зберігати дієвий баланс між раціональним використанням ресурсу в період епідемії і бажанням залишатися лідером у веденні свого бізнесу.

Компанія ТОВ «Українські мобільні телесистеми», піклуючись про здоров'я своїх клієнтів, дає наступні рекомендації з чищення і дезінфекції обладнання:


Правильний догляд за радіоустаткуванням може бути не зайвою мірою, тим більше, це зовсім не складні інструкції, які не потребують великих додаткових витрат.

Дисципліноване дотримання цих правил значно скоротить ризики можливого зараження та не загрожуватиме появи додаткових критичних ситуацій. Компанія ТОВ «Українські мобільні телесистеми» бажає міцного здоров'я і нагадує, що для нас спокій і безпека наших клієнтів завжди буде основою успішних ділових відносин.


Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми