Мобільний комплекс зв'язку та управління

Реалізовані проекти

Опис

МОБІЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ГРУПИ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

MOTOTRBO™ Робоче місце системи диспетчеризації для кризового зв'язку Українських електростанцій 

Інтегроване з транспортним засобом рішення, розроблене місцевим партнером, RCI Group, використовує цифрову двосторонню технологію MOTOTRBO ™, мобільну робочу станцію Motorola MW810 і диспетчерську програму VITEX®TRBO, розроблену компанією Asko IT.

Місцеві рятувальні командами тепер можна контролювати і керувати ними за допомогою програмного забезпечення диспетчера, в той час як життєво важливі дані також можуть надсилатися до центрів управління, як в автомобілі, так і дистанційно. Це робиться за допомогою існуючої загальнонаціональної аналогової радіомережі або альтернативних засобів зв'язку - таких як GSM (GPRS) або супутникового оператору - у разі потреби.

ЗАВДАННЯ

Україна значною мірою залежить від ядерної енергетики і підтримує 15 реакторів на п'яти атомних електростанціях, розташованих на відстані сотень кілометрів одна від одної по всій країні.

Роль SS ETC полягає в забезпеченні готовності країни до швидких та ефективних дій у разі аварій на ядерних електростанціях та промислових операціях відповідно до міжнародних зобов'язань України та вимог Міжнародного агентства з атомної енергетики (МАГАТЕ)

Однією з найбільш нагальних потреб SS ETC було рішення, яке забезпечило б життєво важливу мобільну комунікацію для груп миттєвого реагування, які розслідують потенційну кризу на електростанціях країни. Проблема, однак, полягає в тому, щоб забезпечити повне рішення, яке не залежить від однієї конкретної мережі зв'язку або засобів масової інформації і може працювати по всій країні. Воно повинно бути надійним, безпечним і достатньо гнучким для виконання в екстремальних польових умовах і температурах та мати власне резервне джерело живлення для безперервної роботи.

Крім того, необхідність відстеження та спілкування з персоналом на місцях вимагатиме диспетчерської програми, яка інтегрується в систему для індивідуальних та групових викликів, пересилання текстових повідомлень та надання даних про місцезнаходження на основі GPS.

РІШЕННЯ

Інтегрована система з бортовим резервним блоком живлення призначена для розміщення всередині всюдихідних транспортних засобів і включає:

  • Систему MOTOTRBO для передачі голосу та даних між членами команди реагування на місці. Вона забезпечує відмінну якість звуку, має можливості відстеження по GPS і легко розширюється, щоб задовольнити специфічні вимоги. Ретранслятор також може бути швидко розгорнутий для розширення зони покриття рядіозв'язку.
  • Мобільну робочу станцію Motorola MW810 - передовий, міцний комп'ютер, що встановлюється на транспортному засобі і забезпечує надійне, безпечне бездротове підключення та обчислювальну потужність для всіх типів критично важливих програм. Вона підтримує безліч внутрішніх радіостанцій для бездротового мультимережного роумінгу і забезпечує надійне підключення навіть під час руху.
  • VITEX®TRBO диспетчерське програмне забезпечення, що працює в режимі індивідуального або групового виклику та забезпечує функціональні можливості, такі як цифрова сигналізація для дистанційного контролю та управління радіо, обмін текстових повідомлень, голосового запису і візуалізацій даних про місцезнаходження.

Отже, як це працює? У випадку надзвичайної ситуації, на місце буде відправлено транспортну базу  обладнану даною системою, де команди, оснащені радіостанціями MOTOTRBO, будуть постійно контактувати з керівником групи в транспортному засобі. Командний моніторинг та управління координується за допомогою робочої станції MW810 (з диспетчерським програмним забезпеченням), а життєво важливі дані можуть бути передані до головного центру керування SS ETC у Києві за допомогою доступних носіїв, включаючи HF, GSM або супутник. Супутникові канали також можуть використовуватися для веб-камер та онлайн-відеоконференцій з центральним офісом.

ПЕРЕВАГА

З незалежною інтегрованою мобільною системою, SS ETC відтепер може забезпечити надійну комунікацію командам реагування на місцях і територіально віддаленим центром управління. Вона також має вбудоване програмне забезпечення, яке дає можливість скористатися перевагами місцевих WiFi і громадських мереж, маючи можливість вибирати найкращі доступні засоби зв'язку за необхідності.

Вибравши систему MOTOTRBO, SS ETC має не тільки економічну, гнучку і розширювану цифрову радіомережу, але й складну, але надійну платформу для розробки додатків для подальшого вдосконалення своєї діяльності.

Диспетчерська система зміцнила зв'язок між членами команди, що призвело до кращої координації та управління, в той час як технологія GPS надає дані про місцезнаходження для відстеження персоналу за допомогою екранного відображення. Ці функції дають змогу командам більш ефективно розгортатися, допомагаючи максимально підвищити безпеку персоналу.

Назва продукту:
  • MOTOTRBO з ретранслятором DR3000
  • Портативні радіостанції Motorola DM3400 і DP3401/DP3601
  • Мобільна робоча станція Motorola MW810
  • Програмне забезпечення диспетчера VITEX®TRBO

Щоб допомогти командам у вирішенні потенційних криз на атомних електростанціях по всій країні, український аварійно-технічний центр (SS ETC) ввів в експлуатацію всебічне мобільне рішення аварійно-рятувальних комунікацій, яке може працювати незалежно, використовуючи безліч комунікаційних технологій. SS ETC є підрозділом державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія (Енергоатом).

Обладнання
Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.
Останні проекти

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми