Будівництво КСБ ТРЦ "Ocean Plaza"

Реалізовані проекти

Опис

ТРЦ "Ocean Plaza" - другий за величиною торгово-розважальний комплекс Києва. Він був побудований в 2012 році і в даний час на 7 поверхах ТРЦ знаходиться понад 1200 паркомісць, 400 магазинів та 40 ресторанів і кафе, акваріум, кінотеатр, супермаркет, салони краси та інше.

На території усього ТРЦ був побудований комплекс систем безпеки (КСБ), який забезпечує безпеку як матеріального оснащення торгівельного центру, так і його відвідувачів. До складу КСБ входить:

  • система оперативного радіозв'язку на базі обладнання Motorola
  • система відеонагляду на базі обладнання Panasonic
  • система контролю доступу 
  • система охоронно-тривожної сигналізації 

Система оперативного радіозв'язку призначена для забезпечення службової діяльності охоронного та інженерного персоналу на території та вздовж периметру будівлі. За характером радіомережа відноситься до сухопутної рухомої служби радіозв'язку. Система радіозв'язку - професійна та персональна, на основі цифрового двостороннього напівдуплексного радіозв'язку у стандарті DMR з використанням обох тайм-слотів для забезпечення одночасного проведення сеансів зв’язку двох груп абонентів.

Дана система буде використовувати ретранслятори Motorola SLR5500 потужністю до 50 Вт. Кожен ретранслятор матиме окремий антено-фідерний пристрій (АФП) та антени для забезпечення рівномірного покриття по всій території об’єкту. Антени АФП розташовані всередині будівлі.

У якості абонентських терміналів використовується портативні (носимі) радіостанції Motorola DP1400 / DP3441 / DP4400. Встановлені стаціонарні радіостанції DM1400, для персоналу охорони і для інженерного персоналу.


Обладнання
Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми