Побудова системи радіозв'язку ТРЦ "Lavina Mall"

Реалізовані проекти

Опис

ТРЦ “Lavina” – найбільший торгово-розважальний центр України. Сучасний футуристичний дизайн, великі простори, унікальні формати магазинів, новітні кінозали, незвичайні аттракціони, фудкорти на будь-який смак та постійна атмосфера свята завдяки тематичним подіям, зірковим концертам та спеціальним пропозиціям. 

В ТРЦ “Lavina” на даний момент відкрито більше 300 магазинів найкращих світових брендів, частина з яких є унікальними в Україні. Інтер’єри магазинів мають особливий дизайн-концепт, визначальними рисами якого є багато вільного простору, світла, увага до найменших деталей декору та сучасні формати представлення продукції. На території ТРЦ “Lavina” розташовано біля 30 ресторанів та кафе, від вишуканих фешн-барів із солодощами та шампанським до ресторанів грузинської чи японської кухні. На території ТРЦ “Lavina” знаходиться сімейний розважальний комплекс. Це унікальний критий тематичний парк, в якому представлені новітні атракціони від світових компаній-лідерів ринку розваг. Більшість з них не мають аналогів у світі, що поєднує більше 20-ти видів активних екстремальних розваг.

Щоб забезпечити усю свою масштабну територію оперативним реагуванням на всі можливі ситуації ТРЦ “Lavina” уклала договір з ТОВ "Українські мобільні телесистеми" на будівництво сучасної системи радіозв'язку. На базі побудованої системи використовується обладнання Motorola: ретранслятори SLR5500, станції DM1400 та DP1400.


Обладнання
Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми