Побудова системи TETRA у Львівському Аеропорту

Реалізовані проекти

Опис

Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького є міжнародним аэропортом та займає перше місце за пасажиропотоком в західній Україні, розташований в шести кілометрах від міста Львова. Маршрутна мережа Аеропорту складається з 32 напрямків (30 міжнародні та 2 внутрішні). В зв'язку з підготовкою до Чемпіонату Європи з футболу "Євро-2012" міжнародний аеропорт "Львів" був реконструйований, куди входило будівництво нового пасажирського терміналу.

Новий аеровокзальний комплекс було введено в експлуатацію 12 квітня 2012 року. Новий термінал «А» загальною площею 39 тис. кв.м містить 9 виходів на посадку, з них 4-телетрапи, 28 стійок реєстрації, 2 кіоски самореєстрації, 18 пунктів проходження паспортного контролю та 12 пунктів проходження на авіаційну безпеку.

Це дало поштовх і розвитку системі радіозв'язку. Компанія ТОВ "Українські мобільні телесистеми" приймала участь у проектуванні і будівництві над надійної та дуже точної систему радіозв'язку стандарту TETRA.

На базі побудованої системи було впроваджено:

  • системне рішення Dimetra IP Compact
  • базові станції MTS2, MTS4
  • абонентські термінали CEP400, MTH850
  • автомобільні радіостанції MTM800, MTM5400


Обладнання
Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми