Побудова системи радіозв'язку УХЛК

Реалізовані проекти

Опис

Українська холдингова лісопильна компанія (УХЛК) - екологічно чисте виробництво пиломатеріалів та паливних гранул. Лісопильна компанія - це надсучасне виробниче устаткування, великі складські приміщення та мережа транспортних комунікацій.

У 2015 році закладено наймасштабніший проект в Україні в області лісопереробки - Українська холдингова лісопильна компанія, яка сьогодні випускає якісні пиломатеріали. Лісопильна компанія входить в ТОП 10 найбільших лісопильних майданчиків Східної Європи.

Компанією ТОВ «Українські мобільні телесистеми» була побудована на об’єкті система оперативного радіозв'язку. Система призначена для забезпечення службової діяльності інженерного та адміністративного персоналу всередині будівель та на території комплексу.  Система радіозв'язку - професійна та персональна, на основі цифрового двостороннього напівдуплексного радіозв'язку у стандарті DMR.

Дана система використовує ретранслятори Motorola SLR5500 потужністю до 50 Вт з використанням антен, встановлених на стінах будівель, для забезпечення рівномірного покриття на всій території комплексу. У якості абонентських терміналів використовується портативні (носимі) радіостанції Motorola DP1400 з потужністю до 5 Вт та автомобільні радіостанції Motorola DM1400 до 25 Вт встановлені на технологічному транспорті.Обладнання
Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми