Поставки радіообладнання Motorola в ОБСЄ Україна

Реалізовані проекти

Опис

ОБСЄ - Організація з безпеки і співробітництва в Європі, яка об'єднує 57 держав-учасників з Північної Америки, Європи та Азії, є найбільшою в світі регіональною організацією, що займається питаннями безпеки. Вона працює заради стабільності, миру і демократії в інтересах понад мільярда людей, здійснюючи політичний діалог з питань загальних цінностей і має практичне направленість, націлену на те, щоб зробити наш світ кращим.

ОБСЄ служить форумом для політичного діалогу з широкого кола питань безпеки і платформою для спільної діяльності щодо поліпшення життя людей і їх спільнот. Організація використовує всеосяжний підхід до безпеки, який охоплює військово-політичний, економіко-екологічний і людський вимір. Завдяки цьому підходу ОБСЄ сприяє подоланню розбіжностей, формуванню довіри між державами шляхом співпраці у запобіганні конфліктів, регулювання криз і постконфліктному відновленні.

За допомогою своїх інститутів, експертних підрозділів і мережі польових операцій ОБСЄ займається питаннями, що впливають на нашу загальну безпеку, включаючи контроль над озброєнням, тероризм, належне керування, енергобезпека, торгівлю людьми, демократизацію, свободу засобів масової інформації та національні меншини.

Компанія ТОВ «Українські мобільні телесистеми» співпрацює з багатьма підрозділами ОБСЄ Україна такими як - координатор проектів ОБСЄ в Україні, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні та багатьма іншими. За роки співпраці було поставлено різноманіття радіообладнання для необхідних потреб організації, а саме:

  • мобільні радіостанції DM4400e, DM4600e з їх монтажем
  • портативні радіостанції DP4400e, SL1600 з їх повним налаштуванням та програмуванням
  • ретранслятор SLR5500 і його установка в телекомунікаційну шафу та підключенням
  • різноманітні аксесуари


Обладнання
Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.
Останні проекти

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми