Поставки радіостанцій на АЕС ДП НАЕК "ЕНЕРГОАТОМ"

Реалізовані проекти

Опис

Державне підприє́мство "Національна атомна енергогенеруюча компа́нія (НАЕК) «Енергоа́том» — оператор усіх діючих атомних електростанцій України. Створено у жовтні 1996 року. Його основна мета — збільшення виробництва електроенергії та коефіцієнта використання встановленої потужності АЕС за умови постійного підвищення рівня безпеки експлуатації. До складу Енергоатому входять чотири атомні електростанції з 15 енергоблоками — Запорізька, Рівненська, Південно-Українська та Хмельницька АЕС.

У складі Хмельницької АЕС працює два енергоблоки номінальною потужністю 1000 МВт кожен. Перший енергоблок було введено у дію 22 грудня 1987 року, другий - 8 серпня 2004 року.

Запорізька атомна електростанція - атомна електростанція, розташована в степовій зоні на березі Каховського водосховища в Запорізькій області України поруч із містом Енергодар. Це найбільша в Європі і 6 у світі атомна електростанція, вона складається з 6 атомних енергоблоків по 1 млн кВт кожний.

Рі́вненська атомна електростанція - перша в Україні атомна електростанція з енергетичним водо-водяним реактором типу ВВЕР-440. Розташована біля міста Вараш на західному Поліссі, біля річки Стир.

Безпека таких стратегічних об'єктів виходить на перше місце і для забезпечення оперативного радіозв'язку компанія ТОВ "Українські мобільні телесистеми" регулярно здійснює постачання радіостанцій Motorola, серед яких DM4400, DP1400, DP4400, DP4400e.


Обладнання
Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми