Поставки радіостанцій в ООН

Реалізовані проекти

Опис

Організація Об’єднаних Націй в Україні працює разом із урядом і народом України з метою розбудови культури гідності, завдяки розумінню та повазі до прав людини, для забезпечення миру та перетворень в Україні.

До системи ООН в Україні входять 18 фондів, програм та спеціалізованих установ, акредитованих в Україні. 

Кожна з цих установ працює відповідно до свого мандату, у той же час узгоджуючи свою роботу із загальною стратегією ООН в Україні, що включає надання технічної допомоги з питань людського розвитку та гуманітарної допомоги, й ґрунтується на принципах поваги і дотримання прав людини.

Компанія ТОВ «Українські мобільні телесистеми» співпрацює з різноманітними установами організації, серед них Представництво ООН в Україні, Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я, Представництво  Міжнародної організації з міграції, куди вона реалізовує постачання радіостанцій Motorola. Поступово було відвантажене кілька партій радіостанцій, які вдало були інтегровані в існуючу систему радіозв’язку.


Обладнання
Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми