Цифрові канали Connect Plus - це двостороння система радіозв'язку, яка дозволяє розміщувати великі обсяги, необхідні для широкого спілкування у вашому бізнесі. Незалежно від того, чи потребуєте ви охоплення на одному сайті або на декількох сайтах, Connect Plus можна масштабувати відповідно до ваших комунікаційних потреб. Ваші робочі команди можуть не тільки розмовляти один з одним, але й використовувати основні засоби, вони також можуть використовувати додатки даних, щоб зробити свою роботу більш ефективною та безпечною, включаючи обмін текстовими повідомленнями, можливість відстеження місця розташування та можливість відправки. Протягом цього часу ви отримуєте додаткові переваги цифрових технологій TDMA, такі як підвищена ємність і чітке звучання.

MOTOTRBO™
CONNECT PLUS

Коли Ваш бізнес зростає за межі малого підприємства; коли ви координуєте операції на кількох різних об'єктах; коли ваша існуюча система зв'язку перевантажується, це означає, що вам потрібно перейти до цифрового двостороннього радіозв'язку. І саме тут Connect Plus може допомогти.

Цифрові канали Connect Plus - це двостороння система радіозв'язку, яка дозволяє передавати великі обсяги голосових даних, що необхідні для спілкування у вашому бізнесі. Незалежно від того, чи потребуєте ви охоплення одного сайту чи декількох, Connect Plus можна масштабувати відповідно до ваших комунікаційних потреб. Ваші робочі команди можуть не тільки розмовляти один з одним, але й використовувати основні засоби та додатки, щоб зробити свою роботу більш ефективною та безпечною, включаючи обмін текстовими повідомленнями, можливість відстеження місця розташування та диспетчеризації. Протягом цього часу ви отримуєте додаткові переваги цифрових технологій TDMA, таких як підвищена ємність і чітке звучання.


Висока доступність системи

Спеціальний слот управління дає змогу швидко отримати доступ до передачі голосу та даних навіть у момент підвищеного трафіку.

Автоматичний доступ до каналів

Замість того, щоб знову і знову намагатися здійснити виклик або надіслати дані, виклики ставляться в чергу під час зайнятості, поки не буде доступний відкритий канал. Після цього ви автоматично отримуватимете сповіщення про завершення виклику.

Швидкий доступ для тих, кому це потрібно

Ви можете призначити важливим користувачам, наприклад менеджерам або службі безпеки, статус пріоритету, тому вони мають швидкий доступ, коли система користується великим попитом.


Не потрібно змінювати канали 

Коли ви переміщуєтесь з одного сайту на інший, ви можете тримати фокус на роботі замість того, щоб вручну переналаштовуватись на новий сайт. Динамічний роумінг сайту автоматично реєструє вас з найближчим сайтом, щоб ви могли переміщуватись і завжди залишатися на зв'язку.

Більша ефективність системи 

Користувачі реєструватимуться лише з найближчим контролером сайту, а не з усіма контролерами в системі. Це динамічне призначення сайту робить систему набагато ефективнішою. Використовуються тільки ті ресурси, які потрібні на кожному сайті для завершення вашого виклику, тому загальна потужність вашої системи збільшується.

Економія на інфраструктурі

Щоб захистити свої інвестиції в ІТ та IP (Інтернет-протокол), можна поєднати декілька сайтів за допомогою технології, яка вже є.

Легке адміністрування

Інтерфейс керування мережею спрощує підключення нових радіостанцій, налаштування рівнів пріоритетів та моніторинг активності в реальному часі та на історичній основі. 

Відсутність простою

Бездоганне обслуговування дозволяє оновлювати записи радіо, додавати радіо або навіть додавати сайти, не порушуючи ділової активності.

Висока безпека 

Трирівнева перевірка допомагає запобігти доступу несанкціонованих користувачів до системи. Крім того, функція відключення менеджера мережі полегшує віддалене вимкнення втраченого або викраденого радіо.

Розміри ситеми:

• До 250 сайтів

• До 15 ретрансляторів на сайт

• До 420 ретрансляторів на систему

• До 3000 радіостанцій на сайті (рекомендовано)

Продукція, що використовується
Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.
Останні проекти

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми