Односайтова або багатосайтова цифрова транкова система, Capacity Plus ще більше розширює можливості вашої системи зв'язку MOTOTRBO. Більше тисячі користувачів радіозв'язку можуть швидко і ефективно користуватися настільки важливими для бізнесу голосовим зв'язком і передачею даних в одній системі без необхідності додавати нові частоти.

MOTOTRBO™
CAPACITY PLUS

У вас є велика кількість співробітників, які організовані в  декілька робочих груп і їм потрібно обмінюватися голосовими повідомленнями та даними, критичними для бізнесу, в межах однієї будівлі, на території комплексу або на виробництві? Ваш бізнес зростає до того моменту, коли вам стає потрібен двосторонній радіозв'язок з розширеною ємністю голосових повідомлень та даних? Чи використовуєте ви в даний час аналогову транкінгову систему, але готові скористатися перевагами цифрових технологій? Якщо так, то MOTOTRBO Capacity Plus є рішенням для Вас!

MOTOTRBO є цифровою двосторонньою системою радіозв'язку на основі стандартів, що забезпечують вдвічі більшу кількість викликів в порівнянні з аналоговими системами, а також інтегровану передачу даних, покращений голосовий зв'язок та триваліший термін служби акумулятора. За допомогою Capacity Plus ви можете додатково розширювати потужність двосторонньої радіосистеми MOTOTRBO. Capacity Plus - це масштабоване, одноканальне рішення транкінгових мереж, яке дозволяє передавати голос і дані в одній системі для 1200 користувачів MOTOTRBO. Ідеально підходить для курортів, готелів, лікарень, складів, виробничих підприємств та інших середніх і великих об'єктів зосереджених в одному місці, Capacity Plus дозволяє вашим робітникам швидко та ефективно обмінюватися великим обсягом критично важливої для бізнесу інформацією, що призводить до підвищення робочої продуктивності.


ОБМІН ІНФОРМАЦІЄЮ БЕЗ ДОДАТКОВИХ ЧАСТОТ

Завдяки Capacity Plus ви можете розширювати та оптимізувати повну потужність системи MOTOTRBO ™ під час передачі важливої для бізнесу інформації. І це можна зробити без витрат і незручностей придбання додаткової інфраструктури. Capacity Plus - це інтелектуальне програмне рішення, яке пов'язує до 1200 користувачів MOTOTRBO ™ для передачі голосу та даних без додавання нових частот. Ваші співробітники можуть обмінюватися інформацією з голосовим зв'язком, а також обмінюватися даними, все в одній системі.


КРАЩЕ ПІДКЛЮЧЕНИЙ І БІЛЬШ ПРОДУКТИВНИЙ

Спортивна арена або конференц-центр, spa-курорт або торговий центр, як багато робочих груп залишаються синхронізованими, коли вони розкидані по всьому об'єкту, заводу або кампусу? Capacity Plus робить вас більш ефективними та краще пов'язаними лише одним натисненням кнопки. Він розширює цифровий зв'язок до 12 голосових трактів, 24 додаткових канали передачі даних і до 1200 користувачів. У той час як ваші співробітники використовують 12 голосових каналів для голосового зв'язку, додаткові 24 канали передачі даних можуть бути використані для швидкого та надійного обміну інформацією, від координат розташування GPS до квитків на замовлення. Таким чином, ви можете зв'язатися з ними, незалежно від того, в якій частині об'єкту вони знаходяться - роблячи їх роботу більш безпечною та ефективною а ваші операції більш гнучким і продуктивним.

ЗМІНІТЬ ЇХНІЙ ПІДХІД ДО РОБОТИ

Коли ваші робітники на зв'язку, їм набагато простіше швидко відповідати на запити клієнтів, виконувати завдання та ремонт. Оскільки Capacity Plus надає зручність виключно чіткої передачі голосу та даних в одному пристрої, ви можете спілкуватися зі своїм персоналом по всьому об'єкту, навіть в умовах галасу натовпу або шуму техніки на виробничій лінії. Крім того, ви можете отримувати оновлення текстових повідомлень на рівні виробництва і знаходити працівників швидше за допомогою відстеження місцезнаходження по GPS. Тепер співробітники можуть отримати доступ до робочих квитків прямо на своєму радіо для швидшого реагування на запити гостей, надіслати оновлення статусу текстових повідомлень на замовлення з високим пріоритетом або краще обслуговувати клієнтів і відправляти персонал безпеки до інциденту для швидшого реагування на надзвичайні ситуації. Дізнайтеся, чому Capacity Plus є настільки необхідним плюсом для ведення бізнесу.


В СВОЄМУ ВЛАСНОМУ ТЕМПІ

Забезпечення безперебійної роботи під час змін у системах зв'язку є життєво важливим для вашого бізнесу. Тому радіостанції MOTOTRBO ™ настільки гнучкі. За допомогою оновлення плати, вони можуть бути налаштовані на роботу з існуючою аналоговою системою LTR® або PassPort®. Потім, коли з'явиться можливість перейти на цифрові транкінгові канали, достатньо буде лише оновити програмне забезпечення Capacity Plus.

Розміри системи:

• До 15 сайтів
• До 10 повторювачів на сайт
• До 1600 радіостанцій на сайті (рекомендовано)

Продукція, що використовується
Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми