Архітектура Capacity Max оптимізована для високої продуктивності, ефективності та витонченої масштабованості. Це дає можливість миттєвого, надійного передавання голосу та даних, кращого прийняття рішень і безперебійної координації для одного кампусу або масштабну операції. Потужні засоби управління дають вам повний контроль над системою - все з однієї робочої станції. Оскільки він відповідає стандарту ETSI DMR Tier III, ви можете бути впевнені, що інвестуєте в відкриті стандартні технології з глобальною підтримкою. Підтримка до 250 сайтів та 3000 користувачів на сайті. Архітектура Capacity Max оптимізована для високої продуктивності, ефективності і масштабованості. 

MOTOTRBO™
CAPACITY MAX

Прибуло нове покоління транкінгу. MOTOTRBO Capacity Max поєднує інновації з великим реальним досвідом компанії Motorola в транкових системах радіозв'язку для забезпечення масштабованого рішення, яке ідеально підходить для вашого бізнесу.


Архітектура Capacity Max оптимізована для високої продуктивності, ефективності та витонченої масштабованості. Це дає можливість миттєвого, надійного передавання голосу та даних, кращого прийняття рішень і безперебійної координації для одного кампусу або масштабну операції. Потужні засоби управління дають вам повний контроль над системою - все з однієї робочої станції. І, оскільки він відповідає стандарту ETSI DMR Tier III, ви можете бути впевнені, що інвестуєте в відкриті стандартні технології з глобальною підтримкою. Підтримка до 250 сайтів та 3000 користувачів на сайті. Архітектура Capacity Max оптимізована для високої продуктивності, ефективності і масштабованості. 


Завдяки MOTOTRBO ™ Capacity Max легко розвиватися і змінювати систему в міру розвитку ваших потреб. Capacity Max поєднує інновації, відгуки користувачів і великий досвід реального світу від компанії Motorola, щоб забезпечити масштабоване, дуже безпечне рішення для транскордонного радіозв'язку, який ідеально підходить для вашого бізнесу.


Цифровий транкінговий зв'язок наступного покоління з високим рівнем продуктивності

Транкінгова система радіозв'язку MOTOTRBO Capacity Max заснована на розподіленій архітектурі для передачі голосу і даних. Централізований контроль і оптимізований розподіл трафіку дозволяють скоротити витрати і збільшити продуктивність. 

Система Capacity Max перевершує базовий рівень сумісності зі стандартом DMR, пропонуючи додаткові функціональні можливості. Такі функції і додатки, як цифровий екстрений виклик, пріоритизація при встановленні викликів в чергу, а також можливості бездротового програмування дозволять вам добитися успіху в бізнесі.

Повний контроль з централізованим управлінням

Capacity Max надає вам централізований контроль над усіма інструментами для управління системою. Оптимізуйте робочий процес за допомогою логічно організованого програмного забезпечення для управління інфраструктурою, пристроями і розмовними групами. Виконувати оновлення також стало простіше завдяки можливості передавати виправлення програмного і мікропрограмного забезпечення безпосередньо на сервер системи, інфраструктуру і радіостанції.

Підвищена безпека

Безпека - це ключовий компонент в системі транкінгового радіозв'язку Capacity Max. Всі пакети передачі голосу і даних в IP-мережі зашифровані, а радіостанції підтримують надійну аутентифікацію. У разі втрати або крадіжки ви можете віддалено вимкнути і заново активувати пристрій.

Проста міграція

Рішення Capacity Max сумісно з існуючими системами MOTOTRBO. Для переходу на Capacity Max необхідно просто оновити програмне забезпечення.

Збільшена ємність, гнучка масштабованість

При необхідності систему MOTOTRBO Capacity Max можна легко розширити. Дана система підтримує до 250 сайтів і до 3 000 користувачів на сайті.

Ви можете додати до шести ретрансляторів передачі даних на сайт, щоб забезпечити розширену підтримку передачі даних для обміну текстовими повідомленнями, оновлення відомостей про місцезнаходження GPS і роботи інших додатків, наприклад для управління персоналом і сигналами тривоги. Завдяки широкому вибору радіостанцій MOTOTRBO, сумісних з системою, ви можете адаптувати рішення під ваш робочий процес.

Відповідність стандарту DMR Tier III

Система підтримує всі інноваційні функції MOTOTRBO: від розширеного відстежування місцеположення до поліпшеного захисту і роумінгу. Система Capacity Max відповідає стандарту DMR Tier III і володіє повністю сумісною функціональністю - вона прекрасно підходить тим, хто хоче використовувати її з радіостанціями сторонніх виробників.

Висока доступність і відмовостійкість

Capacity Max розроблена для забезпечення високої продуктивності, доступності та відмовостійкості. Додайте додаткові резервні сервери системи, IP-комутатори і ретранслятори керуючих каналів, щоб гарантувати стабільну роботу системи навіть у разі збоїв. Ви також можете додати до трьох альтернативних керуючих каналів на сайт для забезпечення ультрависокої доступності системи.

Розміри системи:

• До 15 сайтів

• До 21 повторювача на сайт (До 15 каналів голосу і 6 каналів даних)

• До 3000 радіостанцій на сайті (рекомендовано)

Продукція, що використовується
Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми