У цифровому рішенні IP Site Connect за допомогою Інтернету розширюється покриття комунікаційної системи MOTOTRBO незалежно від місцезнаходження. Можна легко здійснювати зв'язок між географічними місцями, розташованими за територією міста або країни. Можна створити покриття територіально-розподіленої мережі та автоматично переміщуватись з однієї зони покриття в іншу без ручного втручання в налаштування обладнання. Можна також збільшити покриття на одній ділянці, наприклад, у високій будівлі з фізичними перешкодами для сигналу. IP Site Connect дозволяє розширювати можливості обміну даними і голосовими даними для персоналу до рівня, який раніше був досягнутий лише при використанні двостороннього радіозв'язку. Це значно покращує обслуговування клієнтів і підвищує продуктивність.

MOTOTRBO™
IP SITE CONNECT

Чи потребує ваш бізнес спілкування між географічно віддаленими місцями, на великій території з фізичними бар'єрами або безперешкодного покриття в багатоповерховому будинку? Незалежно від того, де ви знаходитесь, ви можете легко спілкуватися між географічно розсіяними одиницями по місту, області чи країні.


Це спілкування можливе завдяки цифровому рішенню IP Site Connect. Дане рішення використовує Інтернет для розширення зони покриття вашої радіосистеми MOTOTRBO ™ незалежно від вашого місцезнаходження.

Ви можете створити широку територію радіопокриття і автоматично переміщатись з однієї зони покриття в іншу без ручного втручання в налаштування портативного обладнання. Або ж ви можете підвищити якість покриття в одному місці, наприклад, в високій будівлі, яка містить фізичні бар'єри для проходження радіосигналу. IP Site Connect дозволяє розширити можливості передачі голосу та даних для ваших робітників, що досягалось раніше лише за допомогою двостороннього радіозв'язку, досягнутого раніше. Це означає різке поліпшення обслуговування клієнтів і підвищення продуктивності.


Якщо ваша організація має в своєму складі декілька територіально віддалених об'єктів, між якими потрібен постійний зв'язок, Ви можете розглянути можливість використання MOTOTRBO IP Site Connect. Ця система використовує кілька ретрансляторів, з'єднаних разом по IP-мережі для створення територіально розподіленої радіосистеми. Якщо Вам потрібні уніфіковані комунікації на кількох різних об'єктах в складних географічних зонах або односайтова багатоканальна система для одного великого об'єкту, IP Site Connect вирішить дані завдання і забезпечить доступне і якісне покриття радіозв'язку.


Особливості:

- Можливість спільного використання додатків для пакетних і голосових даних, наприклад, для передачі текстових повідомлень або відстеження місцезнаходження по GPS на необмеженій території.
- Розширення радіопокриття для звичайних користувачів за рахунок мережі з декількох ретрансляторів на одному майданчику або в окремо розміщених точках.
- Можливість моніторингу і контролю ретрансляторів для системних адміністраторів за допомогою аналогової або цифрової системи.
- Налаштування всіх радіостанцій на канал територіально-розподіленої мережі, завдяки чому користувачі зможуть відстежувати обмін даними з розподілених ділянок мережі.
- Можливість переміщення користувачів в системі територіально-розподіленої мережі без необхідності фізичного перемикання каналів
- Використання радіостанцій MOTOTRBO, ретрансляторів і додатків даних - або існуючого обладнання MOTOTRBO після оновлення програмного забезпечення.
- Поліпшення видимості і обміну бізнес-даними в цілому за рахунок відстеження або відправки повідомлень на будь-який пристрій в територіально-розподіленій мережі з єдиного сервера.

Розміри системи:

• До 15 сайтів

• 1 ретранслятор на сайті

• До 200 радіостанцій (рекомендовано)Продукція, що використовується
Компанія ТОВ «УКРАЇНСЬКІ МОБІЛЬНІ ТЕЛЕСИСТЕМИ» з 1997 року пропонує свої послуги на ринку професійних систем безпеки України, завдяки чому отримала чималий досвід роботи з комерційними та міжнародними організаціями, а також з державними установами.
Останні проекти

© 2024 Українські Мобільні Телесистеми